Recenze ZPS X na 1 rok pro 1 uživatele (ZPSX-SUB-00)

Ověřené recenze ZPS X na 1 rok pro 1 uživatele (ZPSX-SUB-00)

Antonín Carmine

Přidáno: 11. června 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• vždycky přijdete s něčím posunujícím.
  • je to trochu jiné než předcházející verze-musím se s tím trochu prokousat

již léta ho užívám a byl jsem vždy velmi spokojen

A. Procházka

Přidáno: 6. června 2017

• Výborná práce s fotkami

Používal jsem Picasa, který přestal. Při hledání nového produktu jsem přišel na Zoner 18 a po počátečním tápání jsem velmi spokojen, protože má velmi dobrou podporu.

miro

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• je to tak jak jsem si ho představoval

mohu jen doporučit

• skvělé retušovací štětce
  • oproti dřívějším verzím funguje divně ořez a změna rozměru plátna

skvělé nové nástroje, ale problémy se starými

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Děkujeme za zpětnou odezvu. Ořez nyní v jedné funkci umí také otočení a zobrazení ořezových značek. Rádi s touto funkcí poradíme. Rozměry plátna nyní v Editoru nově měníte v menu Dokument. S nejasnostmi rádi poradíme, pište prosím do formuláře podpory: https://www.zoner.cz...

Antonín Hoke

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• srozumitelnost, širokou škálu možností rozvinout vlastní creativitu a aktualizaci systému
  • snad brožuru dodávat přímo s produktem jako součást

na trhu opravdu dobrý produkt za rozumnou cenu pro každého

Přidáno: 3. června 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

těžko můžu hodnotit, prozatím se s programem seznamuji .

Tube

Přidáno: 2. června 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Český Software, jednoduchý a ná zakladní prohlížení a editaci stačí

Josef Zapletal

Přidáno: 1. června 2017

• nové funkce
  • horší přehlednost a orientace oproti verzi ZPS 17

Produkt ZPSX doporučuji, jsou zde nové funkce, je to krok vpřed.

Jaroslav Špačekj

Přidáno: 30. května 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Snadná orientace v rozhraní.
  • Bohatá nabídka nástrojů.
  • Zavedení ročního omezení licence

používal jsem předchozí verze

Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. května 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

ZPS používám již tři roky a toto je další vylepšení a zjednodušení práce.

Přidáno: 5. května 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

Používal jsem dřívější verze od 9 až 15, potom jsem si chtěl koupit 18, ale už nebyla v nabídce, takže jsem vzal X. 18 se později opět objevila, litoval jsem vyhozených peněz, ale už se nedalo nic dělat. Nelíbí přístup firmy k zákazníkům. Jakmile vyprší licence, zvolím jiný program.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Napište nám prosím více, rádi pomůžeme vyřešit to, co Vás zklamalo: https://www.zoner.cz...

Antonín Krč

Přidáno: 26. dubna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• nástroje které potřebuji, obsahuje v jednoduché formě
  • nevím

chtěl jsem inovovat svůj předchozí a poslední verze byla tato. Definitivní hodnocení si netroufám, protože možnosti jsou tak rozsáhlé, že jsem je nestačil všechny použít

Eva Bartáčková

Přidáno: 24. dubna 2017

• kreativní
  • jednoduché
  • srozumitelné

práce se ZPS X je zábavná hra s až překvapivě skvělými výsledky

Přidáno: 18. dubna 2017

Vždy spokojenost.

Helena

Přidáno: 14. dubna 2017

(Upraveno 14. dubna 2017)

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

Nabízí spoustu možností úprav fotografií příjemnou formou

Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. dubna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Zajímavé funkce jako odstranění oparu, zpřesnění výběru pomocí masky
  • Všechny potřebné funkce integrovány do jednoho programu: vyvolání RAW, bezztrátová editace fotografií, Media server, možnost výroby fotopředmětů...
  • český program, česká podpora i prostředí
  • podpora pluginů
  • Nepřirozená interpretace barev z formátu RAW (NEF - Nikon).
  • Vnucená záložka pro výrobu fotopředmětů
  • Neefektivní obsluha programu - příliš mnoho klikání a překlikávání
  • Nepodporuje 64 bitové pluginy
  • Předplatné

Používám už asi pátou generaci tohoto programu. Dosud jsem s ním byl nadmíru spokojen. Verze X mi ale nejméně vyhovuje obsluhou. Pracovní nástroje jsou schovány pod "pracovní skupinou" a uživatele neustále nutí překlikávat. Intuitivně tam nejsou některé nástroje snadno dohledatelné. Stále mi vadí jednobarevné provedení nástrojů. V programu mi chybí historie naposledy použitých cest k souborům, tak jak tomu bylo v minulých verzích. Také postrádám funkci "jemné vyrovnání histogramu". Nadruhou stranu má program ale řadu kladů, které mu nelze upřít. Možnost publikace fotografií na tzv. Zoneramu, všechny potřebné funkce pro editaci správu i prezentaci fotografií. Navíc podporuje pluginy 8bf, čímž si lze program rozšířit o nespočet funkcí, dle libosti.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Děkujeme za Vaši recenzi. Rádi poradíme s ovládáním programu, některé nástroje v ZPS můžeme společně upravit a rádi také společně s vámi vyřešíme problém interpretace barev a další nejasnosti. Prosím, napište na naši podporu: https://www.zoner.cz...

Martin Rachota

Přidáno: 12. dubna 2017

(Upraveno 12. dubna 2017)

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• 1) Oproti ZPS 18 přidané nové funkce a průběžné aktualizace a přidávání nových funkcí.
  • 2) Fotografování je mým velkým koníčkem a ZPSX mi velmi pomáhá při jakýchkoli úpravách mých fotek.
  • 1) Jsem důchodce a tak je pro mne každoroční platba za obnovení licence poněkud dražší.
  • 2) Jak pro studenty, tak i pro důchodce bych uvítal nějakou slevu při obnovování roční licence.

Po předcházejících zkušenostech se ZPS (používám váš produkt již od verze 11 atd .až do 18), jsem se jednoznačně rozhodl i pro verzi ZPSX, neboť jsem byl vždy velmi spokojen. A pokud budete i nadále rozvíjet a vylepšovat tento software, tak díky Vám.
Jen bych opravdu uvítal nějakou slevu při ročním obnovování licence pro důchodce.
Přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci na stálé zkvalitňování a rozšiřování tohoto produktu

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Vážený pane Rachoto, děkujeme za Vaši milou recenzi produktu. Chápeme, že peněz někdy není nazbyt, a proto se snažíme pravidelně připravovat cenově zajímavé nabídky.

Hana Janoušková

Přidáno: 11. dubna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Proč jsem se pro Zoner rozhodla původně, to už si nepamatuji. Teď, skoro po pěti letech, je to pro mne už srdeční záležitost.

Rozhodně doporučuji, zvláště začínajícím fotografům.

Luděk Hudec

Přidáno: 3. dubna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

Zatím jsem si ho jen "prolistoval". Kameru již nemám a vnukovi je 28, ten má zrcadlovku. Dcera jeho dřívější digital. Mají ZMS16. V době ZMS7 jsem všechny moje filmy oskenoval a některé upravil.
Posledních 16 roků pracuji na své knize a jejích cizojazyčných vydáních. Fotografuji jen občas mobilem. Ale bude-li mi to dopřánu, tak chci své fotografie přenechat dceř a vnukovi upravené Vaším programem X na stabilnějších discích, aby až budou také důchodci mohli vzpomínat na své mládí a dřívější výlety a dovolené.

Jirka

Přidáno: 3. dubna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

Mám jej chvíli, nic méně nějaké funkce ze starší verze jsem ještě nenašel. Např něco vyberu a chci to vyplnit podle okolí, ve starší verzi stačilo kliknout pravým tlačítkem myši a byla tam výběrová roleta. zřejmě to tam někde je schované. Zatím pro tyto úpravy používám konkurenční software.

Happy

Přidáno: 24. března 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Množství funkcí pro úpravu fotek
  • Dobře řešená katalogizace
  • Licencování po roce
  • Chybí mi funkce indexového tisku z předchozích verzí

Solidní český program na úpravu fotek, propojený se Zonerámou, pracuje se s ním vcelku dobře.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Děkujeme za Vaši recenzi Zoner Photo Studia. Rádi poradíme s indexovými tisky. Nyní velmi podobnou funkci najdete v modulu Vytvořit v rámci položky Tisk fotek.

Karel Pečenka

Přidáno: 11. března 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Slušný produkt za přijatelné peníze.
  • Neustálé vylepšování.
  • Tipy, fígle, tutoriály - zkrátka nejde jen o program, ale i "život" okolo něj
  • Obchodní model předplatného. No, fuj!
  • Méně přehledné ovládání.

Jde o český program. Tedy nejen česky mluví, ale tuzemská je i firma, kontakty fungují...
Program má velice dobrou úroveň - jen možná bych si představoval malinko jiné ovládání, ale není vyloučeno, že jde o menšinový názor.
Produkt jsem jakožto mnohaletý uživatel předchozích verzí koupil v akci, takže cena byla natolik atraktivní, že jsem překousl i jinak nenáviděnou formu předplatného.
Program podle mého názoru využijí všichni amatérští fotografové, ale zastane i mnoho funkcí výrazně dražších programů pro profesionály.

Jan Balej

Přidáno: 6. března 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

Opakuji, ještě se musím učit, proto oceňuji Vaše občasníky, jako ten poslední, kde se "vyměňuje" nudná obloha

gEs

Přidáno: 5. března 2017

• pár nových funkcí
  • pro uživatele předešlých verzí ZPS 17 (a níže) je užívání komplikovanější

Vždy když potřebuji nějakou fotku rychle opravit vracím se ke starší verzi ZPS17, nějak si nemůžu na ovládání tohoto ZPS X zvyknout. Snažím se, ale tak nějak mi nepřirostlo k srdci. Asi už příští rok nebudu prodlužovat a vrátím se k ZPS 17 :-(

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Děkujeme za Vaši recenzi produktu. MRzí nás, že je pro Vás ovládání ZPS X nezvyklé. Rádi s ovládáním ZPS X kdykoliv poradíme. Pište na naši podporu: https://www.zoner.cz...

Jaroslav Hort

Přidáno: 4. března 2017

• Osvědčená kvalita
  • Roční licence

Vzhledem k přechodu na módní trend předplaceného software ze strany Zoneru uvažuji o přechodu na jiný, který lze pořídit jednorázově.

Přidáno: 12. února 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Výborný program pro zpracování fotografií na PC.

Přidáno: 10. února 2017

Velmi dobré

Mirek Blažek

Přidáno: 9. února 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Složitá a nepřehledná verze.
  • Nutnost připojení k internetu.

Koupil jsem si ZPSX v naději, že se vrátilo k dřívějším verzím. Je prakticky stejné jako ZPS18, které jsem také zakoupil a nepoužívám. Staré verze měly přívětivější prostředí a snažší obsluhu. Po více než 12 letech používání Zoneru již nové nekoupím a zůstávám u starších verzí.
Jen prosím o radu, jak zrušit automatické prodlužování, které jsem bohužel aktivoval.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Děkujeme za zpětnou odezvu k prostředí. Abychom mohli program dále vyvíjet, byly změny mnoho let starého prostředí nutností. Mrzí nás, že pro vás program není tak přívětivý. S ovládáním ZPS X kdykoliv rádi pomůžeme. A automatické prodlužování Vám samozřejmě zrušíme, napište prosím na podporu: https://www.zoner.cz...

Ctibor Kánský

Přidáno: 8. února 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Editor fotografií pro amatérské fotografy českých autorů za rozumnou cenu. Nedestruktivní úpravy.Je v souladu s "technickým pokrokem" (například v ZPS 17 již ne dobře funguje spolupráce s mapami Seznamu). Vylepšení oproti předešlým verzím.
  • Už od verze 18 mám určité pochyby, zda jde vývoj správným směrem. Přes mnohá vylepšení mi přijde verze 17 intuitivnější a přehlednější. Osobně jsem od verze 10 upgradoval na všechny verze, ze zpětného pohledu vím, že některé verze za upgrade nestály, takže rozumím tomu, že někdo upgradoval ob verzi. Změnou způsobu placení už toto nebude možné.

Kvalitní editor fotografií pro domácí použití za rozumnou cenu. Doporučuji. Ale myslím, že s přechodem na předplatné musí autoři počítat s tím, že se budou muset opravdu snažit produkt vylepšovat, aby se uživatelé nevraceli k starším verzím anebo neodešli ke konkurenci.

Vážený pane Kánský,
neustále se snažíme program vylepšovat na základě potřeb uživatelů. Daří se nám každé 3 měsíce vydávat mnoho novinek. Věříme, že jste spokojen a pokud byste potřeboval radu, napište nám. Kdykoliv rádi pomůžeme.

Pavla

Přidáno: 7. února 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Je to velmi dobrá aplikace pro práci s obrázky.
  • Vynikající spolupráce s prodejcem.
  • Rychlost vyřízení objednávky, spolehlivost, komunikace.

Aplikaci ZPS používám od roku 2008.
Začínala jsem verzí ZPS10.
Po vydání nové verze jsem vždy nový produkt zakoupila a nikdy jsem toho nelitovala.
Produkt je stále dokonalejší, pracovat s ním je radost.
Všem foto nadšencům vřele doporučuji.

www.fotoaparat.cz

Přidáno: 6. února 2017

Recenze Zoner Photo Studio X - poslední verze ZPS | FotoAparát.cz

Jako každý rok, vyšla i na podzim 2016 vyšla nová verze programu pro správu a úpravy fotografií Zoner Photo Studio. Tentokrát je ale něco jinak. Přestože je novinka v pořadí devatenáctá, nazývá se Zoner Photo Studio X. Podobně jako jsou Windows 10 finální verzí Windows, je ZPS X poslední verzí Zoner Photo Studia...

Celá recenze na www.fotoaparat.cz

Václav REZEK

Přidáno: 25. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Konečně byla po mnoha letech a mnoha příslibech sjednocena grafická úprava prostředí ZPS (barva pozadí všech oken v jednotlivých částech aplikace).
  • Apliiakce ZPS X byla dána do provozu s nedodělanou Nápovědou:
  • Nápověda není stále zcela aktuální.
  • Rejstřík obsahuje jen 3 hesla a vyhledávání klíčových slov nefunguje.
  • Vyhledávání textu v Nápovědě funguje tak, že je vyhledán a zobrazen nějaký odstavec, kde se hledaný text vyskytuje.
  • Bez souvislosti s předchozími nezobrazenými odstavci však vyhledaný odstavec sám o sobě často nedává smysl.
  • ( Z které kapitoly vyhledaný odstavec pochází se nedá zjistit.)

Nový způsob ročního předplatného, který funguje tak, že když některý z následujících roků nebudu moct nové předplatné zaplatit, tak mi aplikace ZPS přestane fungovat,
je pro mne jako pro důchodce naprosto nepřijatelná.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Vážený pane Rezku, jsme neustále v kontaktu. Ještě Vám přesto napíšeme i zde na Heurece. Nápověda byla doplněna, ale pokud Vám ještě něco chybí, napište nám. Vyhledávání v Nápovědě fulltextově vyhledává a po nalezení pod sebou zobrazí nadpis témat, kterých se slovo vyskytuje. Pokud na Nadpis tématu 2x kliknete, zobrazí se téma celé, nikoliv jen odstavec.
Licence ZPS X vám po roce nepřestane fungovat, bude jen pracovat v omezeném režimu pro prohlížení a export snímků z upravených RAW souborů či formátu .ZPS.

Zdenek Peza

Přidáno: 21. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• většina funkcí pracuje dobře
  • komplikovaný posun po snímku při retušování apod.

S produkty Zoner pracuji řadu let, zvykl jsem si na ně. Firma je kontinuálně rozvíjí, zachytává včas moderní trendy, prodává za rozumné ceny.

Richard Kellner

Přidáno: 16. ledna 2017

• Kvalitní správce fotografií
  • Široké možnosti úprav nepovedených fotografií
  • Zkušenosti z předchozími verzemi programu

Kvalitní správce fotografií
Široké možnosti úprav nepovedených fotografií
Zkušenosti z předchozími verzemi programu

Rocker

Přidáno: 6. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Lepsi zpracovani fotek.
  • Spatne ovladani. Nenasel jsem moznost zmeny list na upravu. Napr. nejde prehodit na druhou stranu. Chybi mi RAW zalozka - jako byla u Zoner 17 a export tlacitko dole. A tak dale. Nefunguje CUDA driver pro FX graf. kartu. Mam prifesionalni FX Quatro grf. kartu a nemuzu ji pouzivat.

Fotim reportazni fotky, Zoner 17 byl super. Pouzivam ho stale.Zoner X jsem si koupil, protoze jsem mel dobre zkusenosti s predchozimi verzemi (krome Zoner 18)
Zoner X bych doporucil pro upravu fotek s mobilnich telefonu.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Stačí nám napsat a naše technická podpora s vámi kdykoliv problémy s grafickou kartou vyřeší, pište prosím zde: https://www.zoner.cz...
Co se týče ovládání, mrzí nás, že vám ovládání nevyhovuje. Mnohá nastavení lze změnit, možnosti jsme popsali v tomto článku: https://www.milujemefotografii.cz...

Simandl

Přidáno: 5. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Funkce odstranění oparu.
  • Celková filozofie ovládání: Co šlo v 17ctce na tři kliknutí je nyní ve vrstvách problém na minuty a jinudy to nejde.
  • Uživatelské nastavení lišt menu a úprav je nedostatečné. Všude se cpou nabídky na ničení fotografií a nástroje pro smysluplné úpravy jsou nevhodně zahrabány mezi ně, nelze je poskládat do jedné lišty která by byla vždy jednoduše přístupná.
  • Proč zmizelo srovnání horizontu. jde to i teď ale ne tak jednoduše.
  • Prostě stále se musím vracet k 17ctce a tk asi bude lepší najít jiný program.
  • Licenční politika - proč mám platit za celý rok když fotky upravuji jeden měsíc v roce a když následující rok nezaplatím už nemohu pracovat ani se starou verzí, kterou jsem zaplatil. Logicky vzato vše musím ukládat v běžných formátech a tudíž mi vrstvy za rok nejsou nanic opět musím začít od Rawu.

Používal a kupoval jsem Zoner rád již asi od verze 10 bohužel verze 18 byl totální přešlap - nic nového jen zničené rozhraní, verze X přinesla řadu nových možností, ovšem ovládání a rozsahy úprav zůstávají daleko za očekáváním. Právě jednoduchost a logičnost ovládání byla vždy to co mě na Zoneru lákalo. Přidám-li licenční politiku nevím nevím čím budu upravovat fotky za rok a jaké tržby bude bude mít ZONER z tohoto produktu.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Děkujeme za Váš námět. Rádi pomůžeme s ovládáním programu. Prostředí bylo nutné upravit, abychom mohli program dále vyvíjet a přidávat nové funkce. Nejčastější dotazy ke změnám prostředí a odpovědi najdete prosím zde: https://www.milujemefotografii.cz...
Kdykoliv napište také na naši podporu, poradíme či probereme vaše náměty: https://www.zoner.cz...
Srovnání horizontu v programu stále nabízíme, najdete jej v rámci nástroje Srovnání linií (K).
Systém předplatného nám umožňuje přidávat novinky každé 3 měsíce, a to samozřejmě i na základě vašich námětů. Každopádně platí, že můžete i souběžně se ZPS X používat vaše starší verze ZPS, kdykoliv se k nim také později vrátit a kdykoliv je znovu instalovat. Pokud byste např. ztratil údaje k vaší licenci, najdete je buď na Zoner účtu (ucet.zoner.cz) nebo Vám ji dohledáme v naší databázi.

Přidáno: 2. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• správce a organizace fotek - bez výhrad
  • vyvolat - úpravy raw jsou použitelné a pokrývají potřebný základ
  • editor - funkce jsou použitelné a pokrývají potřebný základ
  • nová licenční politika

ZPSX je použitelný produkt pro úpravu a organizaci fotek a jako takový jej používám. Vhodným způsobem kombinuje vše v jednom. Profesionálové však budou i nadále zcela logicky volit TOP, tj. Photoshop a Lightroom, a to přesto, že pomocí ZPSX lze ve většině případů získat naprosto srovnatelný výsledek, a tato logika je nutí platit mnohem víc jak v oblasti fotoaparátů, tak SW. Pro ně je to prakticky nutnost do doby, kdy by snad Zoner přišel s něčím nenahraditelným. Tento jasný předěl však v tuto chvíli narušuje nová licenční politika Zoneru, kdy dosud lze Lightroom koupit za jednorázovou platbu na "neomezenou dobu". Ve všech případech se efektivita a láce silně zhoršuje s klesajícím počtem zpracovaných fotografií za rok.

Ladislav Vais

Přidáno: 2. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• celá řada novinek - odmlžení, vrstvy.

jsem zvyklý na ZPS 18 a stále tápu.... Nejvíc mi chybí v editoru svislá řada ikon vpravo, která je v ZPS 18 a kde se rychle našly příkazy, teď je musím zdlouhavě hledat. Možná tam lze ikony vložit, jen jsem ještě nepřišel na to jak. Když spěchám s úpravou, otevřu si ZPS 18.

Lukáš Bednář

Přidáno: 1. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Výborná funkce jak při organizaci, tak i při úpravách fotografií.
  • Nový způsob licencování - placení za jednoroční pronájem. Dřívější nákup licence nastálo byl lepší.

Petr Michajlak

Přidáno: 1. ledna 2017

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Koupil jsem tento produkt jen proto, že byl nabízen za velmi výhodných podmínek a byl jsem přemluven, abychom to prostě zkusili!
  • Nesouhlasím se způsobem prodeje na tzv."pronájem" neboli měsíční platby, kterou když nezaplatíte, program prostě přestane fungovat!! Děláte si z nás odběratelů vazaly, kteří platit musí, aby mohli program používat a když ne, mají prostě smůlu!! To je dle mne sprostota a ať už to zkoušel někdo jiný viz.Photoshop, nevidím důvod proč se musíte "opičit" neb dle dostupných reakcí vykazuje Photoshop pokles odběratelů svého produktu! Docela by mne zajímalo, o kolik vám pokleslo množství odběratelů / zájemců....tyto statistiky asi nebudete zveřejňovat :-)

Roky jsem si kupoval licenci, ne pravidelně, vždy jsem si vyzkoušel zda novinky stojí za to je koupit, poslední "plné verze byli Zoner "17" a "18"- a s tou 18kou jsem ulítl (byl jsem tak nadšen ze "17"ky, že jsem nic nezkoušel a rovnou si koupil "18"ku, to byla CHYBA!), vůbec se mi nelíbila, viz.prostředí které je dle mne - jedním slovem - hnusné! (vím že názory se různí, tento je můj).
ZONER X - viz.spůsob nabídky prodeje na "měsíční pronájem" - NIKDY bych si jej nekoupil, neboť si tímto způsobem dělá společnost ZONER z předplatitelů vazaly na "věčné časy a nikdy jinak"?!?
Z letitého odběratele se ze mne stal odpadlík, který má rád své jisté...prostě když se mi "novinky nezamlouvají - nevyplatí", zůstanu u svého původního produktu....to když mám stálou plnou verzi, nyní pokud nezaplatím, mám smůlu a to i přesto, že jsem roky čekal na "vrstvy"!!! Teď když jsou, mám smůlu - viz. můj nesouhlas se způsobem nabízeného produktu - splátky, jak u půjček - prostě produkt již nenabízíte, ale pronajímáte, tak to také tak presentujte a neoblbujte potenciální zájemce!!!

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Vážený pane Michajlaku. Systém ročního předplatného nám umožňuje program neustále vyvíjet a každé 3 měsíce doplňovat nové funkce, ke kterým nás inspirují náměty našich uživatelů. Vývoj související s novými fotoaparáty, grafickými kartami a potřebami fotografických nadšenců je velmi rychlý a potřebujeme systém, který umožní držet krok a perfektní technickou i uživatelskou podporu. ZPS X můžete kdykoliv vyzkoušet na 30 dní zdarma a poté na 1 rok zakoupit. Po skončení předplatného program stále funguje, a to v omezeném režimu pro prohlížení. Tak je vždy možnost např. dodatečně vyexportovat v ZPS upravené RAW soubory. ZPS pracuje se soubory na disku vašeho počítače a po úpravě v ZPS fotky na disku počítače zůstávají. S vašimi snímky tak můžete kdykoliv pracovat v jakémkoliv programu potřebujete. Je opravdu plně na vás, zda se ZPS budete i po roce pokračovat. Jakékoliv problémy prosím pište našemu týmu podpory, který vám rád pomůže a poradí: https://www.zoner.cz...

Zdeňka Vajsová

Přidáno: 31. prosince 2016

• Neustálé vylepšení předchozích verzí
  • Rozšířeno i na rodinu, ale to měla již i verze ZPX18
  • nepřišla jsem na chuť cloudovým verzím, což je vlastně již skoro u všech grafických produktů

Neustálé vylepšení předchozích verzí
Rozšířeno i na rodinu, ale to měla již i verze ZPX18

Nepřišla jsem na chuť cloudovým verzím, což je vlastně již skoro u všech grafických produktů, ale zůstává mi v plné platnosti verze ZPX18, která již nebude upravována.

Poměrně slušné návody k práci v Zoneru a ukázky.

Vladimír Soubusta

Přidáno: 29. prosince 2016

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• ZPX v této verzi je to nejlepší co Zoner nabídl.
  • Solidní cena
  • Nevýhody jsem nenašel

Možnost pracovat s vrstvami.
Vylepšení předchozích verzí.
Intuitivní ovládání.
Mohu doporučit jak začátečníkům tak pokročilým.

karmarit

Přidáno: 29. prosince 2016

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Opět lepší, rychlejší a přehlednější úprava
  • licence na dobu určitou

stojí za přechod na tuto nejnovější verzi
100% procent nedávám protože se mě nelíbí způsob licence a neustálé nakupování dalších verzí !
Osobně užívám již 4 verzi - peníze raději už nepočítám !

Přidáno: 28. prosince 2016

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• SW na úrovni dnešní doby.
  • Poměrně nepřehledný. Neustále něco hledám.
  • Při vkládání textu do fotky stále vkládá sadu písma - "západní" tedy bez češtiny a nepřišel jsem na to jak změnit na českou sadu.

Vzpomínám na začátky Zoneru. Produkt byl jednoduchý, spolehlivý a již v prvotních verzích nabízel velmi kvalitní nástroje na úpravu fotek. V této poslední verzi mám dojem,že výsledek upravené fotky je stále stejný jak v počáteční verzi, akorát se z tohoto nového SW stal zbytečně složitý a nepřehledný kolos. Možná, že ZONER měl věnovat více pozornosti produktu CALISTO (používám jej řadu let a kromě drobných problémů jsem s ním velmi spokojen).
Celkově verze X je pro amatéry zbytečně nepřehledná a pro profíky nedostačující.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Mrzí mne, pokud se vám v programu hůře orientuje. Kdykoliv rádi pomůžeme: https://www.zoner.cz...
Pokud se vám nedaří správně vložit český text s háčky a čárkami, dané písmo tyto znaky postrádá. Písmo přebíráme ze systému Windows a samotné ZPS nemůže písmo v systému ovlivňovat a doplňovat jej. Doporučujeme najít podobné písmo např. v seznamu českých fontů (http://www.ceskefonty.cz/).

Přidáno: 28. prosince 2016

(Upraveno 28. prosince 2016)

• Cesky vyrobce
  • _

Josef Voborník

Přidáno: 27. prosince 2016

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Dobré třídění katalogu a archivace fotek
  • Velmi chudé příslušenství proti ZPS18. Šablony ,kalendáře, obálky. Nemožnost přesunu vlastních šablon ze starší verze. Nemožnost zhotovení vlastních šablon.

Reakce obchodu  ZONER software, a.s.

Obálky/rámečky lze pohodlně převést ze starších verzí zkopírováním obsahu složky Envelopes ve složce Zoner v Program Files. Lze použít dokonce i vlastní rámečky. Rádi kdykoliv detailněji poradíme. https://www.zoner.cz...

Novotný

Přidáno: 25. prosince 2016

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• cena - je to zlatokopectví

je to zlatokopectví

Vladimír Čech

Přidáno: 23. prosince 2016

• snad lepší
  • silněstejné s 18

používám nárazově ale základy jsou stejné, pro běžného uživatelejen ,, stouvá za stejné asi cena

Jiří Vyčítal

Přidáno: 21. prosince 2016

Zakoupeno v ZONER software, a.s.

• Výborný na práci s fotkami.Zvláště jejich organizování.Možnost pracovat s vrstvami.
  • Dost složitý na ovládání.Při vytváření fotoknihy nešlo změnit písmo a pohlednice určit stát.Toto se instalací další verze odstanilo.

Doporučuji všem zájemců o práci s fotografiemi.

Zobrazuji 1 - 50 ze 115 recenzí [ 1 ] 2 3